Nabór na stanowisko Animatora Sportu na kompleksie boisk Centrum Sportu i Rekreacji w Ryczowie

herb

Wójt Gminy Spytkowice ogłasza nabór na stanowisko

Animatora Sportu  na kompleksie boisk Centrum Sportu i Rekreacji w Ryczowie

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie.

Ilość godzin do przepracowania  w ciągu miesiąca: 80 godzin.

Czas trwania umowy: 24 czerwiec – 4 wrzesień br.

Praca do 6 dni w tygodniu, w godzinach popołudniowych według opracowanego harmonogramu zajęć.

Stawka za 1 godzinę 15,00 zł brutto,

I. Wymagania niezbędne:

  1. Ukończony 18 rok życia.
  2. Wykształcenie średnie lub wyższe - preferowany kierunek wychowanie fizyczne lub turystyka i rekreacja.
  3. Posiadane kwalifikacje i uprawnienia do organizowania i prowadzenia zajęć sportowo- rekreacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa - tj. m.in. instruktorzy, trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego, instruktor sportu
    (ew. instruktor rekreacji ruchowej).
  4. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie.
  5. Niekaralność za przestępstwo popełnione z winy umyślnej, pełna zdolność do czynności prawnych.
  6. Dokładność w wykonywaniu zadań, uprzejmość, systematyczność, obowiązkowość, punktualność, dyspozycyjność.

II. Wymagania dodatkowe:

  1. Umiejętność komunikowania się, kreatywność.
  2. Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

 III. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  1. Inicjowanie i prowadzenie zajęć rekreacyjnych i imprez sportowych w różnych dyscyplinach sportowych dla różnych grup wiekowych  tym dla: dzieci i młodzieży, osób dorosłych i seniorów, osób niepełnosprawnych.
  2. Współpraca z dyrektorami szkół w celu organizacji zajęć sportowych oraz promocji aktywności fizycznej.
  3. Współpraca z organizacjami pozarządowymi i klubami sportowymi w zakresie popularyzacji zajęć sportowych i rekreacyjnych.
  4. Organizowanie i współorganizowanie imprez sportowych oraz innych wydarzeń promujących zdrowy styl życia, sprzyjające włączeniu społecznemu.
  5. Zorganizowanie w trakcie trwania umowy turnieju dla grup trenujących
    na obiekcie w dziedzinie piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, itp.
  6. Organizacja zajęć lub rozgrywek według wniosków i zgłoszeń od grup sportowych korzystających z obiektu.
  7. Wprowadzenie nowoczesnych i innowacyjnych zajęć, dostosowanych do potrzeb uczestniczących w ćwiczeniach grup.
  8. Nadzór nad realizacją harmonogramu korzystania z boisk.
  9. Prowadzenie rejestru użytkowników obiektu.
  10. Dbanie o odpowiedni stan techniczny powierzonego mienia.
  11. Prowadzenie dziennika pracy animatora.
  12. Wykonywanie innych niezbędnych zadań z polecenia właściciela obiektu.

IV. Wymagane dokumenty:

  1. Umotywowane zgłoszenie udziału w naborze (list motywacyjny).
  2. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  3. Kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje.
  4. Dokumenty poświadczające doświadczenie zawodowe w zakresie organizowania                  i prowadzenia zajęć sportowo-rekreacyjnych.
  5. Zaświadczenie lekarskie o  braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zadań animatora.
  6. Oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz  korzystaniu w pełni z praw publicznych.
  7. Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione z winy umyślnej.

Wymagane dokumenty należy składać na Dzienniku Podawczym Urzędu Gminy Spytkowice, ul. Zamkowa 12, 34-116 Spytkowice pok. nr 1 parter lub na adres internetowy gmina@spytkowice,net.plw terminie do dnia 20 czerwca 2018 roku (środa) w godzinach pracy Urzędu.

 Wymagane dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
29 sierpnia 1997 r.  o ochronie danych osobowych (tekst jedn. z 2016 r. poz. 922 późn.zm.)

Osoby, które spełnią wymagania formalne zostaną zaproszone telefonicznie na rozmowę kwalifikacyjną. W związku z powyższym proszę o podanie numeru telefonu.

Załącznik: Kwestionariusz osobowy

NA SKRÓTY

Sytem Powiadamiania SMS solidarni-z-ukraina spis-powszechny Fundusz rozwoju przewozów autobusowych Fundusz Dróg Samorządowych Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny stop-smog spis-rolny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego 2022-Raport-o-stanie-gminy-w-2021 wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza CEEB Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw

Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //