Kolejne miesiące prowadzonego remontu szkół za nami!

23.jpg

Prace remontowe w szkołach ani na chwilę nie zwalniają tempa. Efekty termomodernizacji placówek oświatowych w Bachowicach, Ryczowie i Spytkowicach można zaobserwować gołym okiem. Co więcej, efekty te, w wielu opiniach, spotykają się z uznaniem i zadowoleniem.

W Spytkowicach ostateczny wygląd przybrały piwnice oraz korytarze i sale na parterze. Bardzo dużą przestrzeń otrzymało poddasze, które w przyszłości będzie można w odpowiedni sposób zagospodarować. Aktualnie trwają prace nad elewacją budynku.

W Bachowicach elewacja również w pewnej części przybrała docelowy kolor. Zakończono remont klatki schodowej oraz pomieszczeń w piwnicach. Aktualnie prowadzony jest remont m.in. pomieszczeń przy wejściu głównym do szkoły.

W Ryczowie zakończono prace w kilku salach zarówno na parterze, jak i na piętrze. Ostateczny wygląd przybrała również część korytarzy. Nowy wygląd otrzymała klatka schodowa, która docelowo połączy parter z piętrem od strony boiska sportowego.

Warto podkreślić, że wykorzystywane podczas remontu materiały są najlepszej jakości, co zaznaczają zarówno przedstawiciele wykonawców, jak i inspektorzy nadzoru. Wkrótce wakacje, więc roboty z pewnością zostaną zintensyfikowane, jednak na chwilę obecną prace postępują zgodnie z harmonogramem, co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

[g=Szkoly-10-05-2018]

NA SKRÓTY


Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.