Lekcja o samorządzie

3 czerwca 2026 r., na zaproszenie Wójta Gminy Spytkowice Pana Krzysztofa Byrskiego, uczniowie klas VII szkół z terenu naszej gminy uczestniczyli w zorganizowanej dla nich „Lekcji o Samorządzie”. To już kolejna taka akcja – pierwsza została przeprowadzona w roku ubiegłym w ramach obchodów 35. rocznicy istnienia samorządu terytorialnego w Polsce.
Spotkanie było doskonałą okazją, by zwiększyć świadomość obywatelską młodych mieszkańców i pokazać im, jak działa lokalna administracja.
Decyzją Wójta "Lekcja o samorządzie” zostanie wpisana w kalendarz stałych wydarzeń organizowanych przez nasz samorząd.
[g=Lekcja-o-samorzadzie-2026]