Udział uczniów ZSP w Spytkowicach w Turnieju „My też Gramy w Ręczną”

IMG 20230114 WA0024

W sobotę 14 stycznia dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy w Spytkowicach grupa uczennic i uczniów biorących udział w projekcie „Gramy w Ręczną” z ZSP w Spytkowicach spędziła cały dzień w Krakowskiej Tauron Arenie. Po raz kolejny nasi sportowcy rozgrywali mecze piłki ręcznej z rówieśnikami z innych szkół w turnieju "My też Gramy w Ręczną", który został zorganizowany przez ZPRP w trakcie trwających Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn.

Uczestnicy turnieju po rozegraniu emocjonujących meczów mieli okazję do zrobienia pamiątkowych zdjęć z Panem Sławomirem Szmalem byłym bramkarzem i reprezentantem naszej drużyny narodowej w wielu mistrzowskich zawodach. 

Po zmaganiach turniejowych i wręczeniu pamiątkowych pucharów dzieci miło spędziły czas na spacerze wokół Tauron Areny, a następnie udały się do głównej areny sportowej i oglądały mecz piłki ręcznej reprezentacji Czarnogóry i Iranu.

W naszej galerii można zobaczyć zdjęcia i filmy z tego wspaniale spędzonego dnia, który zorganizowała Pani Marzanna Sudrawska – trener uczniów.

ZSP Spytkowice

[g=Gramy-w-reczna-ZSP-Spytkowice]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS solidarni-z-ukraina spis-powszechny Fundusz rozwoju przewozów autobusowych Fundusz Dróg Samorządowych Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny stop-smog spis-rolny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego 2022-Raport-o-stanie-gminy-w-2021 wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza CEEB Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //