Wydarzenia

Bachowice wzbogaciły się o nowe tablice z nazwami ulic

Tablice z nazwami ulic w doskonały sposób poprawiają poruszanie się po określonej miejscowości. Dzięki nim wiemy, gdzie znajdujemy się w danym momencie i możemy sprawdzić, jak daleko jeszcze do celu.

Czytaj więcej...


Rada Gminy obradowała po raz 9.

30 października w Domu Strażaka w Półwsi odbyła się IX Sesja Rady Gminy Spytkowice. Wśród obecnych na sali znaleźli się: Radni Rady Gminy, Wójt Gminy Mariusz Krystian, Skarbnik Gminy Alina...

Czytaj więcej...


Droga rolnicza wyremontowana

Końcem października zakończono prace związane z modernizacją drogi rolniczej położonej w Spytkowicach pomiędzy ul. Brzestową a ul. Wiślaną.

Czytaj więcej...


Muzyka fortepianowa rozbrzmiała w Muzeum Regionalnym

Dzięki współpracy Wójta Gminy Mariusza Krystiana ze Stowarzyszeniem Artystycznym Piano Classic z Krakowa, w Muzeum Regionalnym w Bachowicach zorganizowano koncert fortepianowy w wykonaniu p. Joanny Trzeciak. Artystka urodziła się w Krakowie.

Czytaj więcej...


Kolejne drogi w gminie Spytkowice wyremontowane

W ostatnim czasie zakończyła się przebudowa kolejnych dróg gminnych. 21 października Wójt Gminy Mariusz Krystian oraz kadra kierownicza Referatu Planowania, Przygotowania i Realizacji Inwestycji w obecności inspektora nadzoru i przedstawiciela Wykonawcy tj.

Czytaj więcej...


Nauczyciele ZSP w Ryczowie odznaczeni Medalem Komisji Edukacji Narodowej

W poniedziałek 14 października 2019 roku w gościnnych progach Uniwersytetu Jana Pawła II przy ul. Bernardyńskiej w Krakowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowana przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Czytaj więcej...


Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego w Spytkowicach

16 października w sali Wiejskiego Domu Kultury w Bachowicach odbyła się uroczystość Jubileuszu długoletniego pożycia małżeńskiego. W gronie Jubilatów znalazły się pary, które świętowały złote, diamentowe oraz żelazne gody.

Czytaj więcej...


Kolejna inwestycja zakończona

W Gminie Spytkowice zakończyła się kolejna inwestycja. Tym razem oddajemy do użytku chodnik, znajdujący się wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego w Ryczowie.

Czytaj więcej...


Rozmach inwestycyjny w gminie Spytkowice

Wydawać by się mogło, że okres jesienny może nie sprzyjać realizacji prac inwestycyjnych, jednak z całą pewnością nie dotyczy to gminy Spytkowice.

Czytaj więcej...


"Świeć przykładem" w gminie Spytkowice

Akcja „Świeć przykładem” na stałe wpisała się w kalendarz działań podejmowanych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region Kalwaria Zebrzydowska. Już w październiku 2019 r. rozpoczęliśmy kolejną edycje naszych profilaktycznych akcji.

Czytaj więcej...


1 2 3 4 5 ... 20

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-sejm-2019 wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup