Wydarzenia

Podsumowanie pierwszego półrocza aktywności sołtysów

Co roku, w okresie wakacyjnym, podsumowujemy prace, które wykonują sołtysi dysponujący środkami finansowymi w ramach tzw. rezerwy sołeckiej.

Czytaj więcej...


Gmina w budowie - w naszym samorządzie dużo się dzieje

Wraz z początkiem drugiej połowy roku w naszej gminie rozpoczął się intensywny czas remontów. Niemal równocześnie ruszyły prace przy przebudowie dróg gminnych, sali Wiejskiego Domu Kultury w Spytkowicach wraz z...

Czytaj więcej...


Przyłapany na gorącym uczynku...

System mobilnych kamer na terenie gminy Spytkowice działa już od dłuższego czasu. Są tego pierwsze efekty. Jedna z kamer umieszczonych w Spytkowicach zarejestrowała Mieszkańca naszej gminy wyrzucającego śmieci do zagajnika.

Czytaj więcej...


Rusza kolejny etap remontów dróg gminnych

Samorząd gminy Spytkowice od wielu lat dba o to, aby stan dróg gminnych był w jak najlepszym stanie. Druga połowa bieżącego roku rozpoczyna się w tym zakresie bardzo mocnym akcentem.

Czytaj więcej...


W Spytkowicach powstanie sala widowiskowa z prawdziwego zdarzenia!

Za nami kolejny krok w kierunku modernizacji obiektów komunalnych w naszej gminie. Tym razem „na tapetę” trafił Wiejski Dom Kultury w Spytkowicach, w którym do końca roku powstanie sala widowiskowa...

Czytaj więcej...


Rozpoczynamy budowę strefy rekreacyjnej przy ul. Wiślanej w Spytkowicach

26 czerwca Wójt Gminy Spytkowice Mariusz Krystian wraz z Prezesem Zarządu Multisport Boiska Sportowe sp. z o.o.

Czytaj więcej...


Wizyta naszych Mieszkańców w Naours

W ostatnich dniach czerwca, w ramach rewizyty, delegacja naszej gminy przebywała w partnerskiej gminie Naours we Francji.

Czytaj więcej...


Stypendia dla najlepszych uczniów rozdane

Podczas ostatniej Sesji Rady Gminy Spytkowice zostały wręczone stypendia za najlepsze wyniki w nauce. Do grona stypendystów w roku szkolnym 2018/2019 dołączyła rekordowa liczba 59 uczniów. Poniżej pełna lista nagrodzonych.

Czytaj więcej...


Radni jednogłośnie udzielili absolutorium Wójtowi Gminy!

Za nami jedna z najważniejszych Sesji Rady Gminy Spytkowice w całym roku kalendarzowym. W jej trakcie Radni podjęli uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu...

Czytaj więcej...


Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

23 czerwca 2019 roku na obiekcie sportowym LKS Orzeł w Ryczowie rozegrano Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej Gminy.

Czytaj więcej...


1 2 3 4 5 ... 17

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //