Admin Urząd Gminy

Posts by Admin Urząd Gminy for Ogłoszenia:

System Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w Małopolsce

Pierwszy pilotażowy nabór do projektu potrwa do 31 lipca br. i obejmie podmioty położone w odległości do 3 km od Wiślanej Trasy Rowerowej lub trasy VeloDunajec.

Czytaj więcej...


Czyste powietrze - ogłoszenie

Wójt Gminy Spytkowice informuje, że w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca w godzinach od 1500 do 1700 w pokoju numer 10 Urzędu Gminy w Spytkowicach, można uzyskać pomoc w...

Czytaj więcej...Gmina Spytkowice: Andrzej Duda zwycięża w pierwszej turze głosowania

Za nami pierwsza tura wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki głosowania oraz frekwencję w Gminie Spytkowice.

Czytaj więcej...


Zaproszenie na spotkanie - rekultywacja boiska sportowego

Wójt Gminy Spytkowice, ul. Zamkowa 12, 34 – 116 Spytkowice zaprasza na spotkanie Wykonawców zainteresowanych wykonaniem zadania pn.: „Rekultywacja boiska sportowego do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej w miejscowości Ryczów, ul.

Czytaj więcej...


OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY SPYTKOWICE - PRZEDSZKOLE

Wójt Gminy Spytkowice informuje, że w związku z zapytaniami o przedszkole w  okresie wakacji, zostanie przeprowadzone rozeznanie w sprawie liczby zgłoszeń od rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do takiego przedszkola.

Czytaj więcej...


MRPiPS: W tym roku nie musisz składać kolejnego wniosku o „500+”. Ważne informacje dla rodziców

Przypominamy – w tym roku nie trzeba składać kolejnego wniosku o przyznanie świadczenia wychowawczego w ramach programu „Rodzina 500+”.

Czytaj więcej...Pomoc PFRON dla zakładów aktywności zawodowej. Przykład z Konar w Małopolsce

Rekompensaty za okres przestoju w działalności ZAZ-u lub zmniejszenia przychodu z tej działalności oraz możliwość częściowego wykorzystania środków Zakładowego Funduszu Aktywności na wynagrodzenia dla pracowników czy zaspokojenie ich potrzeb bytowych...

Czytaj więcej...1 2 3 4 5 ... 65

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS Gospodarka odpadami partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku spis-rolny wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //