Archive: 08/05/2019

Nasi strażacy obchodzili swoje święto

Dzień Strażaka to święto, które obchodzone jest 4 maja, w dniu wspomnienia w Kościele katolickim Świętego Floriana. Święty ten urodził się w III w. n.e.

Czytaj więcej...


Szkoła w Spytkowicach już świeci pełnym blaskiem

Po otwarciu ZSP w Bachowicach, które miało miejsce we wrześniu minionego roku, tym razem nadszedł czas na oficjalne oddanie do użytku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Spytkowicach.

Czytaj więcej...


W Spytkowicach obchodziliśmy Dzień Flagi RP

2 maja to szczególna data w kalendarzu wszystkich Polaków. Tego dnia obchodzony jest w naszym kraju Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Jest to jedno z najmłodszych świąt państwowych.

Czytaj więcej...


NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-sejm-2019 wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //