Orlik Cup Spytkowice

329713151 1620862118379182 6916361377805345320 n

W dniach 11-12 lutego odbyła się pierwsza edycja Orlik Cup Spytkowice, zorganizowana przez LKS Borowik Bachowice. Mecze fazy grupowej odbywały się na halach w Bachowicach i Ryczowie, z czterech grup wyłoniono  8 późniejszych finalistów:

Strumień Polanka Wielka

Faza finałowa rozpoczęła się ćwierćfinałami, pierwszym z nich Żarek Barwałd uległ drużynie Progressu Andrychów, natomiast druga drużyna z Andrychowa Beskid pokonała Karol Wadowice i mieliśmy derby w półfinale, po drugiej stronie drabinki oboje finalistów z grupy D wygrała swoje spotkania i mieliśmy powtórkę z dnia poprzedniego.

Później drużyny które przegrały ćwierćfinały rozgrywały pomiędzy sobą "małe półfinały" o udział w meczu o 5 miejsce co udało się drużynie Karola Wadowice i Brzeziny Osiek, natomiast Zatorzance i Żarkowi pozostało grać o 7 miejsce.

A w półfinałach sytuacja wyglądała nie mniej ciekawie, bo tam po genialnym występie bramkarza Beskid pokonał Progress meldując się w finale, a po zaciętym spotkaniu Zgoda Malec dopełniła miejsca obok Beskidu.

Beskid Andrychów 3:0 Zgoda Malec

Bramkarzem turnieju został Jan Kubień z Beskidu Andrychów, najwięcej bramek zdobył Wojciech Byrdziak również z Beskidu, a nagrodę zawodnika turnieju otrzymał Wojciech Żmija z Progressu. Gratulujemy zwycięzcom oraz wyróżnionym zawodnikom, dziękujemy sponsorom i każdemu kto dołożył cegiełkę do tego, aby turniej przebiegł sprawnie.Początek formularza

Tekst i zdjęcia: LKS Borowik Bachowice

[g=orlik-cup-2023]

NA SKRÓTY

Sytem Powiadamiania SMS solidarni-z-ukraina spis-powszechny Fundusz rozwoju przewozów autobusowych Fundusz Dróg Samorządowych Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny stop-smog spis-rolny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego 2022-Raport-o-stanie-gminy-w-2021 wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza CEEB Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw

Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.