Wizyta Pani Wicepremier Beaty Szydło w Bachowicach

20

15 maja 2019 r. mieliśmy zaszczyt gościć Panią Beatę Szydło. Wicepremier odpowiedziała na zaproszenie Wójta Gminy Spytkowice Pana Mariusza Krystiana i spotkała się z Mieszkańcami naszej gminy. W sali Domu Strażaka w Bachowicach zgromadziło się blisko 200 osób, którzy z uwagą wsłuchiwali się w słowa dotyczące pozycji Polski w Europie. To już trzeci raz kiedy Pani Premier odwiedza gminę Spytkowice, i jak zapowiedziała, na pewno nie ostatni. Po przywitaniu przez Wójta Gminy swoje wystąpienie rozpoczęła Pani Wicepremier. Mówiła przede wszystkim o przyszłości Polski w Unii Europejskiej oraz o szansach i wyzwaniach jakie daje członkostwo w tej organizacji. Ponadto zachęcała do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja:

„Wybory do Parlamentu Europejskiego nie cieszą się w Polsce dużą popularnością. Chciałabym, aby tym razem to się zmieniło. Jestem tutaj, żeby Państwa poprosić o zaufanie, (…), ale przede wszystkim jestem tutaj, byście wzięli udział w tych wyborach, żebyście przekonali do tego swoich bliskich i znajomych”.

Po wystąpieniu, Wójt Gminy, w imieniu całej społeczności gminnej, podarował Pani Wicepremier bukiet kwiatów oraz drobny upominek. Nie zabrakło oczywiście możliwości krótkiej rozmowy z naszym Gościem.

Zapraszamy do fotogalerii.

 

[g=Wizyta-Premier-Szydlo-Bachowice-2019]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-sejm-2019 wybory-lawnikow wybory-do-malopolskiej-izby-rolniczej wybory-organow-solectw-2019 Wybory do Parlamentu Europejskiego Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza Czyste powietrze Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //