Wójt Gminy Spytkowice

mgr Krzysztof Byrski

407945486 122145183524032853 4329518309255324108 n55

 

Urodził się 10 lipca 1984 roku w Wadowicach. Ukończył Szkołę Podstawową w Spytkowicach, a następnie Liceum Ogólnokształcące im ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu. Po zdaniu matury rozpoczął studia na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, na której uzyskał tytuł magistra politologii. Jest żonaty, ma dwójkę dzieci.

Krzysztof Byrski to postać dobrze znana w gminie Spytkowice, bowiem jego aktywność społeczna i zaangażowanie w sprawy lokalne sięgają 2010 roku, kiedy to zdobył mandat z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców "Gmina z Sercem. Dla Mieszkańców" do Rady Gminy. Przez trzynaście lat pełnił funkcję radnego, w której od 2018 roku przewodniczył Komisji Rewizyjnej. Przez te lata zdobył opinię rzetelnego, lojalnego i odpowiedzialnego przedstawiciela mieszkańców. Jest postrzegany jako osoba optymistyczna, asertywna, komunikatywna oraz pozytywnie nastawiona zarówno do ludzi, jak i świata.

Interesuje się sportem, szczególnie grami zespołowymi, w których odnajduje nie tylko rozrywkę, ale także wartości zespołowej pracy i współpracy. Ponadto, jego zainteresowania to historia XX i XXI wieku oraz motoryzacja. Prywatnie miłośnik gier planszowych.

 

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS solidarni-z-ukraina spis-powszechny Fundusz rozwoju przewozów autobusowych Fundusz Dróg Samorządowych Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny stop-smog spis-rolny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego 2022-Raport-o-stanie-gminy-w-2021 wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza CEEB Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //