Piknik rodzinny Spytkowice Pro Familia

DSC 8342

25 lipca na stadionie LKS Astry w Spytkowicach, zjawiły się setki osób by wspólnie uczestniczyć w pikniku rodzinnym SPYTKOWICE PRO FAMILIA, który jak się później okazało był przysłowiowym strzałem w dziesiątkę!

Zabawy było bowiem co niemiara, nawet krótkotrwały deszcz, nie był w stanie zepsuć dobrej zabawy, a uśmiech goszczący na twarzach najmłodszych uczestników był tego najlepszym dowodem.

Piknik odwiedziła Pani Premier Beata Szydło, która, jak zawsze, znakomicie czuła się w bezpośrednim kontakcie z Mieszkańcami, przedstawiając w swoim oficjalnym wystąpieniu założenia programu Polski Ład.

Na zakończenie, Wójt Gminy Mariusz Krystian wspólnie z Panią Premier oraz przybyłymi parlamentarzystami rozlosowali atrakcyjne nagrody dla dzieci uczestniczących w pikniku: rower elektryczny, laptop i hulajnogę elektryczną.

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się również akcja szczepień, w ramach której można było zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson.

"Dziękuję wszystkim za obecność, SPYTKOWICE PRO FAMILIA to przecież nasza wspólna nagroda!!!" - nie krył zadowolenia Wójt Gminy.

 

[g=ProFamilia]

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS spis-powszechny Fundusz rozwoju przewozów autobusowych Fundusz Dróg Samorządowych Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny stop-smog spis-rolny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego raport-o-stanie-gminy-spytkowice-w-2018-roku wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza CEEB Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //