Admin Urząd Gminy

Posts by Admin Urząd Gminy for Ogłoszenia:

Dodatek dla gospodarstw domowych

W celu zrekompensowania wzrostu kosztów cen na rynku energii, w tym kosztów opału, na mocy ustawy z dnia 15 września 2022 r.

Czytaj więcej...


Zawiadomienie - XXXVIII SESJA Rady Gminy Spytkowice

Na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2022 r. poz. 559), w związku z § 14 ust.

Czytaj więcej...


PFRON - Komunikat

Jesteś po wypadku? Po wypadku nie możesz już pracować w dotychczasowym zawodzie? Chcesz zacząć normalnie żyć i ułożyć wszystko na nowo, ale nie wiesz jak wrócić do pracy? Pomożemy Ci się...

Czytaj więcej...


Informacja nt. godzin otwarcia Urzędu

W dniu 19 września 2022 r. (poniedziałek) z uwagi na szkolenie wewnętrzne, Urząd Gminy będzie czynny do godz. 13.00.

Czytaj więcej...
Jesienna akcja szczepienia lisów

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wadowicach informuje, że jesienna akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie na terenie województwa małopolskiego odbędzie się w dniach od 23 września do 1 października 2022 roku.

Czytaj więcej...


Zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 451/2022 Wójta Gminy Spytkowice z dnia 08.09.2022 r. ogłoszone zostały konsultacje społeczne.

Czytaj więcej...Zaproszenie do udziału w projekcie - Cyfrowy Senior w 3 wymiarach

Do końca września 2022 przewidujemy rekrutację - ilość miejsc ograniczona - 60 osób

Czytaj więcej...


1 2 3 4 5 ... 130

NA SKRÓTY


Sytem Powiadamiania SMS solidarni-z-ukraina spis-powszechny Fundusz rozwoju przewozów autobusowych Fundusz Dróg Samorządowych Gospodarka odpadami cmentarz-komunalny stop-smog spis-rolny partnerski-projekt-budowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii studium-uwarunkowan Zbiór aktów prawa miejscowego 2022-Raport-o-stanie-gminy-w-2021 wybory-prezydenckie-2020 Spytkowice CEIDG Mikroporady Gminny Program Rewitalizacji Mapa Gminy Sprawdź zanieczyszczenie powietrza CEEB Czyste powietrze Ekointerwencja-formularz Karta Dużej Rodziny Plan Zagospodarowania edziennik malopolska Monitor Polski Dziennik Ustaw
 
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, II Osi Priorytetowej „CYFROWA MAŁOPOLSKA”, Działanie 2.1 „E-administracja i otwarte zasoby”.
//popup //